ברוך הבא לעולם של מועמדים

מאיה קריירה | עולם של משרות הנו מרכז השמה הפועל בשיתוף פעולה עם אלפי חברות ומעסיקים בשוק העבודה בישראל! ע"י מיון וסינון מועמדים קפדני מתוך המאגר, ביצוע ראיונות טלפוניים וזימון מועמדים פוטנציאליים לראיון פרונטלי לפי דרישות הלקוח. המוטו שלנו הוא לאפשר ללקוחותינו ראש שקט בכל הנוגע לעבודה מקצועית ומדויקת באיוש המועמדים, תוך קיצור לוח זמנים ואפשרות להתמקד בליבת עיסוקיהם. אנו מחוייבים ללקוחות שלנו וההצלחה שלכם – היא הצלחה שלנו!

חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה , מאיה מגזינר , מאיה , השמת עובדים , מפעלים , שכר גבוה , בונוסים , חברת השמה בחיפה , כוח אדם בחיפה ,חברת השמה ,משרה פנויה , קריירה ,עבודה ,קורות חיים ,גיוס עובדים ,גיוס , משרות , תעסוקה , משרות חמות ,משאבי אנוש ,חברות השמה בחיפה ,גיוס בחיפה ,חיפה ,קריות ,משרה ,קו''ח ,השמה ,השמה מאיה קריירה , משכורת גבוהה ,עבודה חדשה ,קריירה בחיפה , מפעל, מועדפת ,עבודה משרדית , בתי זיקוק ,עבודות , العمل في حيفا , حيفا , יריד עבודה Работа , Хайфе
vecteezy_continuous-one-line-drawing-young-male-worker-pose-ready-to_26981612

3 שלבים ויש לך עובד חדש

1

שיחת היכרות

כשאתם מקבלים טלפון ממאיה קריירה תופתעו לגלות עולם של מועמדים! יש לנו מאגר עצום 15,000+ מקצועיים, בלתי מקצועיים, מהנדסים, חיילים משוחררים ועולים חדשים. כמובן שתחילה נקיים שיחה טלפונית ראשונית בה נפרט אודות תהליך הגיוס ותיאום פגישה בבית העסק. מיד בתום השיחה נעביר מידע נוסף, פרופיל חברה, רישיון עוסק מורשה והסכם התקשרות. זהו... כזה פשוט. שנדבר? אפשר גם בווטסאפ

2

Face To Face

במהלך הפגישה נבצע היכרות מעמיקה, בה יינתן מענה לכל השאלות, נדון בצרכי הגיוס המיידים או העתידיים, דרישות התפקידים ותיאום ציפיות. ולבסוף נשמח לעשות סיור במחלקות הארגון והיכרות עם מנהלי המחלקות לצורך דיוק פרטי ההזמנה. בנוסף נשמח לפרט מדוע יותר משתלם לגייס באמצעות חברת השמה וזאת ע''י אסטרטגיית איתור מועמדים לטווח ארוך, תכנון כוח אדם וניהול משאבי אנוש.

3

הפניית מועמדים

סביר להניח שכבר בתום הפגישה תקבלו לווטסאפ קו''ח של מועמדים רלוונטיים. מי שיימצא בעיניך מתאים יזומן לראיון עבודה בהקדם האפשרי. אך לא תמיד זה מתאפשר, לעתים נדרשת עבודה שלנו מאחורי הקלעים בדרך כלל בין 3-5 ימים בהם אנחנו מקיימים ראיונות עבודה לצורך איתור המועמדים/ות, ככל ויהיו בידינו נעביר לידכם רשימה מסודרת עם כל הפרטים, הערכה וקו''ח לצורך אישור ככל ויבשילו העניינים הם ייזומנו או שנגיע ביחד לראיון שני בחברה המעסיקה.

מאיה קריירה | עולם של משרות

אנו מחויבים לעזור לשותפנו לדרך
לסגור כל משרה בזמן המהיר ביותר​

איכות היא בראש סדר העדיפויות, עם תהליכי מיון קפדניים אנו נעביר רק את המועמדים המתאימים ביותר. בנוסף, המחויבות לבנות שותפויות ארוכות טווח, להציע תמיכה וליווי מתמשכים מעבר לצרכי כוח אדם מיידיים.  מעל הכל, עבודה בשיתוף פעולה איתנו מבטיחה גישה משפחתית, אישית ואפקטיבית לאיתור ואיוש הון אנושי איכותי.

אז מה בתכל'ס
מבדיל אותנו מאחרים?

חיסכון זמן

הסיבה מספר אחת מדוע כדאי לך לגייס דרכנו היא חיסכון זמן. תהליך הגיוס יכול להיות ארוך, במיוחד עבור תפקידי מפתח, ואתה יכול בסופו של דבר לאבד שעות רבות מבלי להתקדם. אנחנו נשמח להקל על הטרחה על ידי טיפול במשימות כמו סינון קורות חיים, קיום שיחות עם מועמדים, נטוורקינג, ביצוע ראיונות ראשוניים מקיפים ואפילו משא ומתן על שכר. המשך קריאה

חיסכון כסף

במבט ראשון, הגיוס עשוי להיראות מוצלח, אך התהליך המורכב של חיבור בין אנשים ויצירת הפאזל האנושי כרוך במורכבויות רבות. הערכת הצלחה אמיתית דורשת התבוננות בהטמעה של העובד לאורך זמן. לכן אנו מציעים תקופת ניסיון ללא עלות. המשך קריאה

מאגר עובדים

מאגר הנתונים האנושי שלנו אשר נבנה ע''י מפתחים בקוד פתוח ועוצב באופן בלעדי עבור חברת השמה מאיה קריירה. מנגנון זה תוכנן בקפידה ככלי איתור ומעקב ייחודי העונה לצורך הולך וגובר של מיון וסינון כ''א מדויק. מאגר הנתונים שלנו עצום ומונה עשרות אלפי מועמדים/ות בפוטנציאל לעבודה מכל תחומי התעשייה. המשך קריאה

כלי פרסום

כדי לאתר במהירות הון אנושי איכותי, הניסיון הוא חיוני. לאורך השנים פיתחנו שיטה שמאפשרת לנו לבצע גיוס בצורה יעילה. בכל פעם שנפתחת משרה חדשה אנחנו מחשבים מסלול מחדש באופן כזה שהמשפט One size fits all לא רלוונטי בכל הנוגע לגיוס עובדים.

העסקה מגוונת

כחברת השמה מובילה, אנו מציעים ללקוחותינו קיצור לוח זמנים ע''י פתרונות כוח אדם גמישים, לרבות שיבוץ זמני לפרויקט, חוזי וקבוע, המאפשרים למעסיקים להסתגל לצרכים העסקיים המשתנים.

מקצועיות

נכון, אתה מכיר את העסק הכי טוב, אך בכל הנוגע לעבודה איתנו, תופתע לגלות מקצועיות תוך שימת לב לפרטים הקטנים שחשובים לך. אנחנו בעצם מהווים כשלוחה שלך כך שתוכל להיות רגוע לגבי העברת משימה חשובה זו לידינו.

הסיבה מספר אחת מדוע כדאי לך לגייס דרכנו היא חיסכון זמן. תהליך הגיוס יכול להיות ארוך, במיוחד עבור תפקידי מפתח, ואתה יכול בסופו של דבר לאבד שעות רבות מבלי להתקדם. אנחנו נשמח להקל על הטרחה על ידי טיפול במשימות כמו סינון קורות חיים, קיום שיחות עם מועמדים, נטוורקינג, ביצוע ראיונות ראשוניים מקיפים ואפילו משא ומתן על שכר. עם המומחיות והניסיון שלנו, אנו נבצע משימות אלו בצורה יעילה יותר, כי אנחנו יודעים לזהות סימני אזהרה בשלב מוקדם. כך שתוכל שתוכל להתמקד בבחירת המועמדים שעברו סינון ולהתמקד בניהול ובצמיחה של החברה במקום להיות תקוע בתהליך הגיוס.

vecteezy_single-continuous-line-drawing-young-business-man-holding_3511126
vecteezy_continuous-one-line-drawing-money-bag-vector-icon-money-bag_8991000

במבט ראשון, הגיוס עשוי להיראות מוצלח, אך התהליך המורכב של חיבור בין אנשים ויצירת הפאזל האנושי כרוך במורכבויות רבות. הערכת הצלחה אמיתית דורשת התבוננות בהטמעה של העובד לאורך זמן. לכן אנו מציעים תקופת ניסיון ללא עלות. אם המועמד שנשכר לא נשאר לתקופה מוגדרת, מכל סיבה שהיא, אנו מוצאים במהירות מחליף. זה מפחית את הסיכון לטעויות בעסקאות ומספק שקט נפשי. עם תקופת ניסיון של 30 יום, יש לך הזדמנות לקבל אינדיקציה לגבי העובד/ת החדש/ה ולקבל החלטות מושכלות, מה שמוביל בסופו של דבר לחיסכון משמעותי בהוצאות לאורך זמן.

לאורך השנים מאגר הנתונים האנושי שלנו הלך וגדל וכיום הוא מאוחסן בתוכנה שנבנתה ע"י מפתחים באופן בלעדי עבורנו. מנגנון זה תוכנן בקפידה ומשמש אותנו ככלי לאיתור ומעקב אחר עובדים באופן מהיר. מאגר הנתונים שלנו עצום ומונה עשרות אלפי מועמדים/ות בפוטנציאל לעבודה מכל תחומי התעשייה, דבר המאפשר הגעה לטווח רחב בפריסה ארצית. כמו כן, המאגר הינו נכס ייחודי שלנו, ומתעדכן בזמן אמת מדי יום. לאורך השנים נפלה בידנו הזכות לחבר בין אלפי מועמדים למעסיקים,  דבר שהניב מערכות יחסים וקשרים של שנים.   

 

הדרך אל העובד המתאים אינה פשוטה, וכדי לאתר במהירות הון אנושי איכותי, יש צורך בכלים הנכונים, ובאסטרטגיית שיווק מנצחת. לאורך השנים פיתחנו שיטה המאפשרת לנו להגיע ליעד בצורה יעילה ומהירה, לפני כולם. בכל פעם שנפתחת משרה חדשה אנחנו מחשבים מסלול מחדש באופן כזה שהמשפט One size fits all לא רלוונטי בכל הנוגע לגיוס עובדים. אנחנו לא ״מעתיקים״ תהליכים בין ארגונים ומקפידים ללמוד היטב את הארגון והדרישות מפני שכל ארגון הוא ייחודי, ולכל תפקיד יש דרישות ספציפיות. לכן, אנו מאמצים גישה סלקטיבית, תוך התאמה קפדנית של האסטרטגיות שלנו כדי להבטיח חלוקה מיטבית של משאבים ואת התוצאות היעילות ביותר עבור לקוחותינו.
זה נעשה ע"י שילוב מספר כלים, לרבות שימוש באתרי פרסום בתשלום, ניהול קמפיינים ונתיבי הפצה בתשלום ופרסום אגרסיבי ברשתות חברתיות הפונה לכלל המגזרים בשפות שונות.

מלבד גישה למאגר עובדים המאפשר הגעה לטווח רחב, אנחנו נמצאים בקשר שוטף עם אנשי מפתח מרכזיים בלשכות התעסוקה ומשרד העבודה מה שעוזר לנו להתעדכן לגבי מועמדים פוטנציאליים ומחפשי עבודה פאסיביים.

כחברת השמה מובילה, אנו מציעים סל שירותים רחב בכל הנוגע לפאן האנושי. ממיון וגיוס מקיפים ועד לפתרונות השמה ומיקור חוץ, אנו מתמחים באיתור מועמדים זמניים וקבועים. עבור פרויקטים מורכבים, יש לנו ידע וניסיון רב להגיב במהירות על ידי קיום ימי ראיונות גדושים בהתראה קצרה. זה מאפשר לנו להרכיב קבוצות עובדים/ות, ומבטיח ביצוע חלק של פרויקטים מורכבים תוך חיסכון של זמן יקר.
עבור תפקידים בכירים, עם השנים צברנו ידע רב ויש לנו את הכלים לאייש תפקידי תפקידי מפתח שיניעו את הארגון שלך להצלחה.

נכון, אתה מכיר את העסק הכי טוב, אך בכל הנוגע לעבודה איתנו, תופתע לגלות מקצועיות תוך שימת לב לפרטים הקטנים שחשובים לך. אנחנו בעצם מהווים כשלוחה שלך כך שתוכל להיות רגוע לגבי העברת משימה חשובה זו לידינו.
אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, לכן חשוב לנו לבנות מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו, וכבר בפגישת היכרות ותחילת עבודה משותפת בבית העסק נשמח לערוך סיור במחלקות, תיאום ציפיות עם מנהלי המחלקות בשטח והבנת הצורך האנושי. זה בעצם מה שעושה את ההבדל! חיבור הפאזל האנושי הוא תחום מורכב, ויש צורך לדעת לשאול את השאלות הנכונות על מנת לבצע סינון מדויק. כיועצי השמה, באמצעות השיטה הייחודית שלנו שהיא עבודת צוות בשילוב ניסיון רב ותקשורת בין אישית ברמת פסיכולוג אנו יודעים לפשט את הגיוס ולאתר את העובד/ת המתאים/ה ביותר לצרכי הארגון. בזכות כל אלה אנחנו מסוגלים להרכיב את הפאזל האנושי בצורה מושלמת. מאחורי כל סיפור הצלחה וגיוס מדויק עומדת עבודה רבה, ירידה לפרטים ודקויות שאנחנו יודעים לקחת בחשבון ואחרים עלולים לפספס. אנחנו לא ״מעתיקים״ תהליכים בין ארגונים ומקפידים ללמוד היטב את הארגון, האתגרים, המטרות והאסטרטגיה העסקית בטרם אנו מספקים את המועמדים המתאימים. ארגונים שעובדים איתנו משיגים תוצאות גבוהות מפני שהם לא נלחמים להסביר לנו מה נבדל בעסק שלהם, אנחנו נלחמים לדעת כל פרט ופרט לצורך שאילת השאלות הנכונות בראיונות שנקיים ואיוש אופטימאלי.

חברת השמה בוטיק

עם 2 עשורים של ניסיון מוכח, הצוות שלנו מוכן לעזור לך לאייש כל משרה, ולמצוא עובד/ת חדש/ה.

ברשותנו רשת קשרים כבירה המאפשרת לנו לפתוח לכם קו''ח של מועמדים שעברו סינון ואוירה כמו שלא תמצאו בשום מקום אחר.

שעות קבלת קהל

ימים א׳-ה׳ 09:00-16:00 כתובת: שדרות אח"י אילת 62, חיפה | קומת כניסה 

שאלות נפוצות

גיוס עובדים/ות עם חברת השמה כמו שלנו מציעה לך יתרונות רבים על פני חברות כח אדם קלאסיות. ראשית, המומחיות שלנו מאפשרת לנו להבין לעומק את הניואנסים והדרישות של התעשייה שלך, מה שמבטיח חיפוש והתאמה יעילים יותר של מועמדים. שנית, המועמדים/ות שייכים לך מהרגע הראשון שזה יתרון בפני עצמו. איכות היא בראש סדר העדיפויות, עם תהליכי מיון קפדניים כדי להעביר רק את המועמדים המתאימים ביותר. בנוסף, המחויבות לבנות שותפויות ארוכות טווח, להציע תמיכה וליווי מתמשכים מעבר לצרכי כוח אדם מיידיים.  מעל הכל, עבודה בשיתוף פעולה איתנו מבטיחה גישה משפחתית, אישית ואפקטיבית לאיתור ואיוש מועמדים/ות איכותיים.

במידה והעובד/ת טרם סיים/ה חודש עבודה מלא, בהתאם להסכם לא ייגבה תשלום עבור גיוסו, וזאת מחובתנו כחברת השמה לאתר עבורך אנשים שישתלבו בארגונך לטווח הארוך. מיד עם עזיבת העובד/ת מכל סיבה שהיא צוות יועצות הגיוס של מאיה קריירה יעשו את מירב המאמצים לאייש את המשרה הפתוחה ולמצוא תחליף בהקדם האפשרי. 

כחברת השמה, אנו מציעים מגוון רחב של שירותי גיוס ומיקור חוץ

1. מיקור חוץ וגיוס עובדים: אנו מתמחים באיתור מועמדים מהשורה הראשונה לתפקידים שונים בתוך הארגון שלך. שימוש במערכות שפיתחנו, הקשרים שייצרנו עם השנים והמשאבים שלנו וקיום ימי ראיונות – הודות לכל אלה אנו מזהים מועמדים פוטנציאליים עבור הדרישות הספציפיות שלך. 

2. איתור מועמדים/ות זמניים וקבועים: בין אם אתה זקוק לצוות זמני למילוי תפקידים קצרי טווח או גיוס קבוע לתפקידים ארוכי טווח, יש לנו את המומחיות למלא את הדרישות שלך ביעילות.

3.פרויקטים עתירי כ"א: קיום ימי ראיונות גדושים בעיתוי קצר לצורך מתן פתרון אנושי מאסיבי עבור פרויקטים לפרקי זמן ספציפיים לצורך ניהול עומסי עבודה וחיסכון זמן יקר.

4. תפקידים בכירים: זהו תחום מאתגר שטומן בחובו חשיבות רבה וניסיון רב – אותם צברנו בעשרות שנות ניסיונינו. תפקידים בכירים או מנהלים, למילוי עמדות מפתח בארגון שלך.

5. שירותי ייעוץ: אנו מציעים ללקוחותינו שירותי ייעוץ ללא עלות במסגרת עבודה משותפת בתחומים כגון אסטרטגיית איתור כישרונות, תכנון כוח אדם וניהול משאבי אנוש.

באזור הצפון: בחיפה והקריות, טבריה, עפולה, כרמיאל, עכו, נהריה ועוד ערים בצפון.
*לרבות אזורי מסחר ותעשייה

שני עשורים של ניסיון בכוח אדם ומשנת 2014

במאגר הנתונים שלנו, יש לנו מאגר מגוון של מועמדים, החל מעובדים כלליים ועד מנהלים בכירים,משוחררי צבא, עולים חדשים הכולל תחומים כמו תעשייה, אלקטרוניקה, מכשור רפואי, הנדסה, אדמיניסטרציה ועוד. אנו גאים ביכולת שלנו להתאים את המועמד המתאים לתפקיד הנכון, ומבטיחים שללקוחותינו תהיה גישה למועמדים/ות שמתיישבת בצורה מושלמת עם הדרישות והתרבות הארגונית שלהם. בין אם הלקוחות שלנו מחפשים עובדים זמניים לפרויקטים קצרי טווח או עובדים קבועים לתפקידים ארוכי טווח, יש לנו את המשאבים והמומחיות כדי לענות על צורכי כוח האדם שלהם ביעילות.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

כזה פשוט. שנדבר?

חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה , מאיה מגזינר , מאיה , השמת עובדים , מפעלים , שכר גבוה , בונוסים , חברת השמה בחיפה , כוח אדם בחיפה ,חברת השמה ,משרה פנויה , קריירה ,עבודה ,קורות חיים ,גיוס עובדים ,גיוס , משרות , תעסוקה , משרות חמות ,משאבי אנוש ,חברות השמה בחיפה ,גיוס בחיפה ,חיפה ,קריות ,משרה ,קו''ח ,השמה ,השמה מאיה קריירה , משכורת גבוהה ,עבודה חדשה ,קריירה בחיפה , מפעל, מועדפת ,עבודה משרדית , בתי זיקוק ,עבודות , العمل في حيفا , حيفا , יריד עבודה Работа , Хайфе

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב