כדאי לי לעבוד במפעל?

מה המטרה שלך?

אתה כנראה עובד מסיבה אחת טובה: אתה צריך את הכסף. בעוד כי עבודת ייצור זו אופציה להרוויח די הרבה, תנסה לזכור כי זה זמני. אם אתה יכול, תתחיל לשים אפילו כמות קטנה של כסף עם כל צ'ק, ולפתוח תוכנית חיסכון כדי לקבל את מה שאתה רוצה. כאשר אתה עובד עבור מטרה, יהיה לך קל יותר לעבור את עבודת הפרך. כמו כן, זכור כי בחרת להיות שם, ואם אתה באמת שונא את זה, אתה יכול להתחיל לחפש עבודה אחרת במאיה ג׳וב.

הסחות דעת

דרך נוספת להתמודד היא לנסות למצוא הסחות כדי לשמור על המוח שלך עסוק לאורך כל היום. אם אתה עובד בעבודה הדורשת הרבה פעילות עם הידיים או הגוף שלך, ייתכן שתוכל ללבוש אוזניות ולהאזין למוסיקה או ספרים קוליים לאורך היום. אם וזה אפשרי בעבודה שלך, ייתכן שתוכל ללמוד שפה חדשה. כמו כן, לחפש עמיתים לעבודה לדבר ולהעביר איתם את השעמום זו גם דרך טובה להעביר את הזמן.

הפסקות

כמו כל העבודות, עבודת הייצור שלך סביר מספקת לך את ההפסקות וארוחות הצהריים כי כל העובדים זכאים. במקום לשבת בחדר ההפסקה ולהתפלש בסבל שלך, לעשות משהו פעיל. מצא מסלול הליכה פשוט שאתה יכול לעשות במהלך הפסקה של 10 דקות. לכו על הליכה ארוכה יותר או לרכוב על אופניים במהלך הפסקת הצהריים שלך, או להזמין כמה עמיתים לעבודה שלך ללכת איתך. אם אתה בר מזל מספיק כדי לקבל חדר כושר במקום העבודה שלך,נצל את זה. פעילות גופנית טובה לגוף ולמחשבה.

תפקידים מסתובבים

אפשרות נוספת להתמודד עם השעמום דורש את העזרה של ההנהלה במקום העבודה שלך – משרות מסתובבת. מחקרים הראו כי עובדים בעבודות ייצור יכולים לגמור את השעמום ולשפר את הכישורים שלהם על ידי סיבוב בין תפקיד לתפקיד בעבודה על בסיס קבוע. נסה להציג את הרעיון שלך לבוסים.

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב