איך להתפטר מהעבודה?

תכנון הצעד הבא 

אנחנו בטוחים שזה ידוע אך אנחנו מבטיחים שיש מי שישמח לשמוע את זה כאשר אנחנו בסערת רגשות ולא אוהבים את מקום העבודה הנוכחי, מה שקורה זה שאנו  רק חושבים על רגע הפיטורים,  לכן חשוב מאוד להבין מה תעשו אחרי הפיטורים טרם פוטרתם האם יש לך עבודה חדשה באופק האם כבר התראיינת במקומות נוספים והבטיחו לך תאריך התחלה, שכר והטבות
אם לא, כמה זמן אתה יכול לשרוד כלכלית אם אתה לא מגרש עבודה חדשה מיד אלה שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך.

קח את הדברים שלך 

לפני שאתם עוזבים את מקום העבודה חשוב שלקחו אתכם את, קבצים חשובים, תוכנות מחשב ששייכות לכם, הודעות דוא"ל או מסמכים. גם אם אין לכם שום דבר רע, מחקו היסטוריה של כל הפרטים האישיים שלכם סביב שלא שכחתם דבר כדי למנוע נסיעה נוספת למקום העבודה הישן.

הבוס הראשון לדעת 

סיפור אישי: פעם אחת כאשר החלטתי להתחיל לחפש עבודה חדשה, הזכרתי לעמית לעבודה שלי כי אני בוחן את האפשרויות שלי. אפילו לא אמרתי שאני עוזב, כי עדיין לא הגשתי מועמדות לשום מקום ,רק הזכרתי לקולגה כי מצאתי חברה שנראתה מעניינת, לא חשבתי שזה עניין גדול.היא הלכה וסיפרה לבוס שלי… אני לא יודע אם זה משהו שהיא עשתה בזדון, אבל לא הייתי מוכן בשבילו לדעת הבוס שלי היה עצבני, ואני בסופו של דבר נאלצתי לעזוב לפני שהייתי מוכן רשמית למדו מהטעות שלי-הבוס שלך צריך להיות האדם הראשון לדעת שאתה עוזב.

אולי לא? 🤔

בדקו מה הסיבה בגללה אתם רוצים לעזוב, אם אלה דברים כמו שכר או תפקיד בקשו  שיחה עם הממונה עליכם לצורך שיפור השכר או שינוי התפקיד/ הוספת או הורדת אחריות אין לדעת,  אם לאחר השיחה עם המנהלת תופתעו לגלות שהדברים שרציתם אושר.

בירוקרטיה

הדבר האחרון ולא פחות חשוב הוא הבירוקרטיה, חשוב לוודא ששילמו לך את הכסף שהרווחת וקיבלת את דמי ביטוח לאומי.

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב