היתרונות בלהביא כלב לעבודה

לחץ במקום העבודה גורם לשליליות, שעלולה להוביל לסביבת עבודה מתוחה עבור העובדים. חיות מחמד במקום העבודה מייצרות תועלת למעסיקים ולעובדים כאחד. גורמים המשפיעים באופן חיובי על העובדים מתואמים עם שיפור המורל המשרדי , פחות היעדרות ואיזון בין עבודה לבית.

איזון במקום העבודה

Inverse-Square, חברה לפיתוח אפליקציות בהתאמה אישית הצהירה כי הבאת כלב למשרד עוזרת להם לעבור שעות עבודה ארוכות בשמחה, וחיות המחמד מזכירות להם לקחת הפסקות מדי פעם.

בילוי של זמן רב מדי בפרויקט, בבעיה או בעבודה אחרת עלולה לעכב את הפרודוקטיביות ולגרום ללחץ מיותר. חיות מחמד מזכירות לאנשים לקחת טיולים קצרים, קצת זמן משחק והסחות דעת זמניות המאפשרות הפסקות נפשיות כדי לא לעבוד יתר על המידה. חברות אחרות, מאפשרות לחיות מחמד במקום העבודה לשמור על מצב רוח מרומם ולהוסיף מעט הקלה. צחוק וחיוביות מדבקים כמו השליליות והלחץ, אך מגיעים עם יתרונות כמו מורל גדול ותקשורת טובה יותרמחקרים מוכיחים כי לחיות מחמד יש השפעות מרגיעות, מפחיתות לחץ דם, מורידות מתח, והופכות עובדים לבביים ופרודוקטיביים יותר.

פרודוקטיביות

יותר ויותר מעסיקים ועובדים מגלים כי חיות מחמד במקום העבודה גורמות להם להיות מאושרים יותר, מורידים את רמות הלחץ ויוצרים סביבה נוחה וגמישה. חיות מחמד יכולות ליצור אחווה במקום העבודה ולהפעיל אינטראקציות שאולי לא התרחשו בלעדיהן.

תקשורת טובה יותר מובילה ליותר אמון, שהוא בהחלט מרכיב מרכזי בסביבת עבודה מצליחה. אמון ותקשורת מתחרים בלחץ ומקדמים את הפרודוקטיביות, גורמים לשיפור המורל והיעדרות מופחתת. יתר על כן, לחץ מופחת פירושו פחות מחלות הקשורות בסטרס ועלויות הבריאות הנלוות להן.

בריאות אישית

ווטרינרים השיגו לאחרונה נתונים כמותיים כדי להוכיח כי חיות מחמד טובים לבריאותך. בעבר, מחקרים כללו נתונים איכותיים המחזקים את היתרונות של חיות המחמד על אנשים. כעת ישנם נתונים שמראים למעשה כיצד חיות מחמד ממש חוסכים לנו כסף. מיליון בעלי כלבים בארה׳׳ב שהולכים לטיול עם חיות המחמד שלהם 5 פעמים בשבוע מראים השמנת יתר נמוכה יותר וחוסכים 419 מיליון דולר בבריאות ביחד, ניתן לזהות חיות מחמד כשיטה יזומה להישאר בריאים יותר, וכך גם לחסוך כסף בקנה מידה אישי, מקצועי, ממשלתי ורפואי.

תכל׳ס...איך זה אפשרי?

חיות מחמד במקום העבודה מועילות, אך המעסיקים צריכים לנקוט בצעדים הנכונים על מנת להבטיח סביבה בריאה עבור חיות המחמד והעובדים – שמרו על היגיינה טובה. לא רק שעובדים צריכים להיות בריאים בעבודה כדי להימנע מהדבקה במחלות, אלא גם חיות מחמד צריכות לעשות זאת. יש לטפח את חיות המחמד, לנקות אותם, כמו גם להימנע מפרעושים או קרציות ולקבל את החיסונים המתאימים.

– כדאי ליידע את כל העובדים על צרכים ותזונה בריאה לכלב. על העובדים לכבד ולהעריך כי חיית המחמד שלהם אינה בן אדם ואינה אוכלת כמונו. הם גם צריכים להבין עד כמה טוב מאומנת חיית המחמד שלהם ומה הצרכים התזונתיים שלה. ישנם חיות מחמד שאוכלות הכל וכמה ובכמויות.

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב