מקצועות העתיד: מה יהיו המקצועות החמים בעוד 20 שנה?

מנהל צוות אדם-מכונה

בשנים האחרונות אני עדה לפיטורים רבים של עובדים בשל החלפתם במכונות, אך לא בכל תחום מכונה יכולה להחליף אדם מה שיוביל לעבודה בשיתוף פעולה בו האדם והמכונות יכולים לתקשר באופן הדדי את היכולות, היעדים והכוונות שלהם, והקמת מערכת תכנון משימות. המטרה הסופית היא יצירת צוותים היברידים של מכונות ובני אדם שיספקו תוצאות טובות יותר. המנהל יידרש לזהות משימות ומערכות שניתן לשדרג באמצעות הטכנולוגיות החדשות. הוא יהיה אחראי לקבוע את תחומי האחריות של המכונות ושל העובדים.

יועץ פרטיות

אנחנו במאיה ג׳וב מייעצים למועמדים שלנו בתחום התעסוקתי אך בנוסף בנושא הפרטיות ברשתות החברתיות, 🌐 אך אנו צופים כי בעתיד הקרוב יהיו מומחים אשר יידעו לקרוא ולהבין את טפסי ‘מדיניות הפרטיות’ הארוכים והמסובכים, יהיו בקיאים בטכנולוגיה ולהגן על פרטיות לקוחותיהם בהתאם לצורך שלהם. כך תוכלו להגיע לראיון עבודה בלי לפחד שיראו תמונה מפדחת שלכם.

מומחה מימון המונים

ריבוי אתרים כמו קיקסטארטר או מימונה הישראלי שנועדו לגייס כסף באמצעות ההמון יוביל ליצירת מקצוע חדש. מומחה שיידע כיצד למקסם את הסיכוי לגיוס כספים באמצעות אתרים אלו ולקדם פרויקטים מסוימים.

קוצרי אנרגיה

יהיה צורך למצוא דרכים יצירתיות לייצר אנרגיה. מהנדסים ואנשי תעשייה ישתמשו בכישוריהם כדי לנצל אנרגיה שמייצרים בני אדם כאשר הם צועדים, או נוסעים באופניים להפעלת מוצרים חשמליים.

טכנאי מדפסת תלת מימד

כיום, כשהטכנאי שלכם צריך לתקן עבורכם מכשיר בבית הוא לרוב נאלץ להזמין חלק חדש מסין. אך יבוא היום שהוא פשוט יוכל להדפיס את החלק בחצר האחורית שלכם. אם אתם צריכים לדוגמה להחליף את הצינור מתחת לכיור, מדוע לחכות עד שיגיעו החלקים המתאימים, כשאפשר להשיג אותם במקום.

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב