טיפים לעבודה יעילה

הכי חשוב שתקפיץ לעצמך את המוטיבציה ותסיים את המטלות בחיוך!

לא לחפור

סיימתם לבצע משימה ואתם רוצים לשלוח עליה מייל, עשו זאת בקצרה גם כדי לחסוך את הזמן שלכם וגם של מי שיקרא את המייל. אם תקצרו אותו הוא עדיין יהיה מובן וברור.💡 אם ידוע לכם מראש שהמייל יהיה ארוך מידי עדיף שתתקשרו ותעשו שיחה טלפונית, זה תמיד מהר יותר.

La musique

אם יש לכם פלייליסט מעולה תפעילו אותו בעוצמה חלשה, אך אם הטעם שלכם יכול לעצבן את כולם עדיף שתשמעו באוזניות. יש המון מחקרים שמסבירים מדוע מוזיקה כל כך יעילה בביצוע עבודה, במיוחד במשימות טכניות שלא דורשות ריכוז גבוה, כמו עבודה על טבלאות אקסל או כתיבה.

הפרעות סביבתיות

נתקו את האיפון. סגרו את החלון כדי למנוע רעש מבחוץ. 🐾🦜 סגרו את כל הלשוניות הפתוחות בדפדפן. כן, גם את פייסבוק, וג'ימייל. דאגו לבקבוק של מים מולכם, כדי שלא תצטרכו לגשת לשתות. לכו לשירותים לפני תחילת המשימה. כך שתצמצמו עד כמה שניתן את הגורמים שעלולים לקטוע את העבודה שלכם ולהפריע לרצף.

אל תעצור עכשיו

אם אתם בשוונג של המשימה, המשיכו גם אם לרגע בא לכם לעצור. כל עצירה היא מיותרת ויכולה לגרום להסחות דעת וקטיעת רצף המחשבה, קבע מראש בסיום כל פרק במשימה שתוכל לעצור להתרעננות, מאוד מומלץ להשתמש באפליקציית פורסט, אם אתם רוצים חצי שעה (או יותר) מוצלחת של עבודה נטו בלי לגלוש חזרה לפייסבוק או ביוטיוב. תוכלו לבחור כמה זמן אתם רוצים להישאר ממוקדים. אם תציצו, ולו רק לרגע, בפייסבוק, יוטיוב הרגתם את העץ.

רגע.. מה יוצא לי מזה?

הגדר לעצמך פרס בסיום משימה קשה שסיימת בהצלחה, זה יכול להיות אוזניות בלוטוס חדשות של סמסונג או לצאת לארוחת צהריים במסעדה אחרי העבודה, הכי חשוב שתקפיץ לעצמך את המוטיבציה ותסיים את המטלות בחיוך.

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב