מחפש עובדים? כדאי לך לעבוד איתנו!

השאיפה לפעול למען שגשוגם ורווחתם של אנשים ועסקים משמשת עבורנו בחברת מאיה ג׳וב כערך עליון. מדי יום אנו מספקים פתרון אנושי ומקצועי למאות גופים וחברות מהמובילים במשק.

מה יוצא לך מזה?

גיוס מהיר

שימוש בסוכנות מאיה ג׳וב יקצר את הזמן שלוקח למלא את תפקידך הפתוח. אנו נמצא עבורך מועמדים הרבה יותר מהר מכפי שאתה יכול. יש לנו מאגר אנושי עצום במערכת הנתונים שלנו, רשת של חיבורים למינוף, וגישה למערכות חכמות של מיון ואבחון המסייעות לנו לאתר אנשים עם מיומנויות שקשה למצוא. אנו נשלח לך רק את אלה שמתאימים לקריטריונים של העבודה שלך. כל זה עוזר לקצר את זמן ההעסקה.

מועמדים איכותיים לכל תפקיד

שימוש בסוכנות גיוס מגדיל את יכולתך להיפגש עם מועמדים באיכות גבוהה. יש לנו גישה למאגר כישרונות גדול של מועמדים. המשמעות היא שאתה נפגש רק עם מועמדים שכבר נבדקו וראיינו בקפידה.

VIP

כסוכנות גיוס מקצועית בעלת ידע רב וניסיון עשיר אנו עוסקים במועמדים על בסיס יומיומי ואנחנו מומחים בראיונות וייעוץ, אנו מבינים הן את צרכי המועמד שלנו והן את הדרישות שלך בכדי להתאים התאמה מקסימלית וזאת ע׳׳י ליווי אישי של כל מועמד החל מהתניית הסבר מקיף אודות החברה ודרישותיה, סיוע בהכנת קו"ח, ייעוץ תעסוקתי מקיף, הסעת המועמד למקום הצבתו החדש.

צוות שעובד בשבילך

ככל שהחברה שלך צומחת ומשתנה, יתכן שצוות הגיוס של הבית שלך יצטרך לערוך ראיונות מורכבים לתפקידים שהם לא בהכרח מכירים. בסוכנות מאיה ג׳וב עובדים נציגים המתמחים בגיוס למגוון תחומים ומשמעות הדבר היא שלעתים קרובות יש לנו ידע רחב על התפקידים הטכניים והכישורים הדרושים להם. אנו גם יכולים לאתר מיומנויות שאחרים עשויים לפספס.

חודש ביטחון

אם המועמד לא מתאים, אנו לא גובים עמלות בגין העבודה שנעשתה. משמעות הדבר היא שאנו מתמקדים במתן המועמדים הטובים ביותר לתפקידים הפתוחים שלך – אלו המעוניינים באמת בתפקידך. ברשותך 30 ימים לבדוק ולהחליט בחינם – יתרון שיעניק לך חיסכון גדול בהוצאות לאורך זמן.

טווח הגעה רחב!

לא כל המועמדים הטובים ביותר מחפשים באופן פעיל עבודה חדשה. חברת מאיה ג׳וב מכנה את אותם מועמדים 'כישרון פסיבי'. עם זאת, קיימת אפשרות חזקה שהמגייסים שלנו יודעים מיהם האנשים האלה, איך להגיע אליהם, וחשוב מכך, לדעת לתמרץ אותם לעשות צעד – יתרון נוסף לעבודה עם סוכנות.

זה מה שאנחנו עושים הכי טוב!

היתרון הגדול ביותר בעבודה עם סוכנות גיוס מאיה ג׳וב הוא שזה מה שאנחנו עושים! ע׳׳י כתיבת מודעות עבודה משכנעות אנו ממקסמים את מספר האנשים המגישים מועמדות. יום יום אנו עובדים על מנת לספק את צרכי הגיוס שלך. המטרה העיקרית שלנו היא למצוא לך את הכישרון שאתה צריך.

זקוקים לסוכנות גיוס? עבדו אתנו היום!

 מעולם לא היה קל יותר לחסוך זמן, למנות מועמדים מוסמכים ולמלא את תפקידיך הפתוחים מהר יותר מאשר בעזרת שירותי הגיוס של מאיה ג׳וב. אנו משתפים פעולה עם לקוחותינו בהיקף הדרישות של תפקידם. באמצעות מערכת חכמה של מיון ואבחון המועמדים נדאג להתקיימות מפגש בין העובד/ת הפוטנציאלי בחברתך בהקדם האפשרי, יש לנו מגייסים מנוסים ומוניטין חזק.

אם אתם מחפשים למלא במהירות תפקידים פתוחים עם מועמדים מוסמכים אנו מזמינים אתכם להצטרף עכשיו למאות מעסיקים מרוצים בישראל.

בואו נעבוד יחד בשיתוף פעולה פורה!

 

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב