איך להיות מאושר בעבודה? קבלו כמה טיפים שווים!

הגעתי לעבודה ברגל

אנשים רבים מגיעים לעבודה בתחבורה ציבורית עד העבודה, אך אם יש לכם אפשרות לעצור תחנה אחת לפני מקום העבודה ולעשות הליכה עד המשרד זה יהיה בריא ומהנה או להגיע 10 דקות קודם לכן ולעשות הליכה קצרה בפארק סמוך. פעילות גופנית מגרה את הכימיקלים במוחנו, אשר גורמת לתחושת אושר ורווחה.

תזונה בריאה

כולנו מכירים את תחושת הרעב שתוקפת אותנו באמצע היום- ישר חושבים על ג׳אנק פוד.  זו טעות גדולה ואפשר להילחם בה ואף למנוע אותה. אם אתם עובדים עם קולגה נוסף תוכלו לתאם שכל יום מישהו אחר יכין אוכל, אם לא, בבוקר לפני שיוצאים לעבודה כדאי להכין ארוחת צהריים ולזרוק בתיק כמה פירות וחטיפי אנרגיה.

חפץ אישי מהבית

אפילו הדברים הקטנים ביותר כמו כוס קפה או כמה תמונות של משפחתנו יכולים לגרום לנו לאושר לכן חשוב להביא פריטים כאלה ולמקם אותם באזור שולחן העבודה שלנו.

השבוע שהיה

בכל סוף שבוע, הקדישו 10-15 דקות לרשום ביומן האישי שלכם את כל ההצלחות וההישגים ש הגעתם אליהם במהלך השבוע, לא משנה עד כמה שהן נראות קטנות.

שולחן עבודה מבולגן - אסון

המשפט הקדום״ בלאגן בחדר-בלאגן בחיים״ נכון לגבי סיטואציה זו אין כמו להתחיל שבוע חדש כאשר השולחן נקי ומסודר. הוכח גם שסדר וניקיון גורמים לרוגע ושליטה.

לנשום אויר בחוץ ☀️

לצאת החוצה לנשום כמה דקות אוויר צח יכול לעשות פלאים. קח הפסקה מן העבודה שלך כדי להינות קצת מהשמש. זה באמת עוזר להעיר אותך לרענן את הראש, וזו דרך מצוינת למצוא אושר בעבודה.

מראה חיצוני

אני לא יודע מה אתכם, אבל כאשר אני משקיע בבוקר עוד כמה דקות בעצמי, אני מרגיש נפלא במהלך היום ורמת הביטחון שלכם תגדל תעשה תספורת, תתגלח, תחליף חולצה ישנה בחולצת עסקים.

לסלוח

על פי מומחים רבים ומחקר שנערך לאחרונה, החזקת טינה זמן רב יכולה להשפיע על כל האווירה במשרד גם פיזית כמו גם נפשית אם משהו מרגיז אותך, תן לזה ללכת. סלח לאחרים, זה  יעשה אותך מאושר יותר ואתה בהחלט יכול למצוא אושר בעבודה אם תלמד להרפות.

פשוטו כמשמעו - לחייך 😃

חיוך מדבק,  נסה לחייך כמה פעמים במהלך היום ותראה איך אנשים מחזירים לך חיוך מסיבה לא ידועה. במיוחד אם אתה לא בן אדם חברותי מידי, דבר זה יכול לשפר את המקום החברתי שלך בארגון.

לבקש פידבק

כדאי לבקש משוב המנהל הישיר שלך בתום ביצוע המשימות, כדי לדעת איפה אתה עומד וגם כדי לגרוף כמה מחמאות על הדרך.

לברך עמיתך בחיוב 🙌🏼

אל תהיה רובוט במשרד. הקפידו לברך את העמיתים לעבודה בבוקר טוב או אחר צהריים טובים, ולשאול אותם לשלומם.  רגישות כזו מבטיחה למשוך הערות חיוביות דומות בחזרה, אשר יעזרו להרים את מצב הרוח.

בעיות אישיות - בבית

בעיות אישיות הן בדיוק מה שהן נשמעות; אישי ואין להם מקום במשרד, ולכן חשוב לעבוד על דרכים לשמור אותם בבית.

לא לקחת את העבודה הביתה!

אם אתם רוצים להיות הכי טובים, לעשות יותר מכולם, חשוב להפריד בין שעות הפנאי לשעות העבודה, ולא להפוך את העבודה לתחביב ולשכוח לגמרי מכל התחביבים ששלכם ועיסוקיכם האחרים. אם תעבדו הרבה שעות ולא תעצרו לרגע התוצאה תהיה התמוטטות.

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב