טיפים לחודש הראשון במקום חדש

אל תתביישו לשאול איך עושים את זה כי גם הם התחילו כמוכם, נכון? 

הום קורנר🧸🏠

ארגנו פינה משלכם, תתלו בה ברכה או דיפלומה שהייתם רוצים שהבוס שלכם יתרשם, תביאו לפינה הזאת כל דבר שתחפצו בו כדי להתפנק לרגע במקום המוכר והבטוח. תביאו כוס קפה וכמה תמונות נוסטלגיה, כך התקופה הראשונה בה הכל מרגיש זר, תעבור חלק יותר.

תרבות ארגונית

לכל ארגון וארגון יש אופי שונה בתכלית, הכל מתחיל בבוס ובהנהלה, למדו את האדם שעומד מולכם, מה חשוב לו, ותיישמו כדי לקבל חיים שקטים. בקשו לדעת סולם ניהול כדי לדעת איפה מקומכם בארגון, כבר בשיחה הראשונה עם המנהל או המנהלת העלו את השאלות שחשובות לכם כמו:
שעות הגעה ויציאה 
הפסקות 
שאלות אישיות ובקשות מיוחדות 
זה לגיטימי ואם לא תשאלו אז לא תמיד יחשבו לדבר אתכם על זה!

הכירו את התרבות הארגונית של המשרד החדש, הבינו מה קוד הלבוש, האם שעות ההגעה גמישות או שיש מסדר בשמונה, מה אופן ההתנהלות מול ההנהלה, איפה הכי כיף לאכול צהריים, וכן – מה יחשבו אם תביאו את הילד שלכם אתכם בשבוע הראשון.

חובת ההוכחה💯

על מנת להקל על עצמכם ולהביא ביצועים טובים למדו מהטובים בשיטות נכונות מההתחלה ואל תתביישו לשאול איך עושים את זה כי גם הם התחילו כמוכם, נכון? זכרו זאת למדו את מערכות המידע ותוכנות המחשב הרלוונטיות, תקנו מחברת ובה תרשמו מושגים חדשים ונוסחאות כדי שתשלפו אותם ברגע הנכון, נכון שכבר התקבלת למשרה אבל עדיין כדאי שתכירו את המוצרים והשירותים שאתם מספקים ושל המתחרים שלכם.

לסיכום חשבו חיובי, זכרו שאתם מתחילים משהו חדש, מסלול שיפתח לכם דלתות והרפתקאות חדשות, אופציה להכיר אנשים חדשים ונושאים חדשים. אם תבואו עם גישה כזאת אנשים ירצו להיות בקרבתכם, וכמו שאומרים ברוסית כסף לכסף וכניםלכנים.

 

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב