במדריך זה תלמדו שאפשר להתקבל לעבודה ללא ניסיון

צעירים שסיימו לימודים, מתחילים לחפש עבודה עם תחושה שתכף הם כובשים את העולם, 📸 אך מהר מאוד מגלים שמעסיקים רבים לא מוכנים לתת להם הזדמנות – כי אין להם ניסיון. חלקם יוצאים למסע מתסכל וארוך בחיפוש אחר המשרה שתפתח עבורם את הדלת לקריירה.

לגדל ילד

לעתים מעסיקים רבים יעדיפו אתכם ללא ניסיון כן זה באמת נשמע מוזר, 🙈 אך זאת בשל שהם רוצים להכשיר ללמד ולעצב אתכם בהתאם לדרך שהם חושבים שנכון לביצוע העבודה.

 

 

 

קורות חיים

חשוב לשלוח קורות חיים מסודרים כדי שיראו שאתם רציניים ובעלי מוטיבציה גבוהה לעבודה, אם אין לכם הרבה שנות ניסיון תעסוקתי במקצוע אחד חשוב לכתוב עבודות רלוונטיות שעשיתם בעבר, גם תפקיד בצבא, פרויקט הישגי משמעותי פעילות נוער התנדבותית יבואו בחשבון העיקר שתדעו לגזור מהפעילויות והתקופות האלה את הכלים והיכולות שצברתם…״ידע זה כוח-תמיד! סוף סוף תוכלו להגיד שלא בזבזתם שלוש שנים בצבא ומה שלמדתם יעזור לכם בעבודה החדשה.

נקודות חזקות

ישנם מעסיקים כאלה ואחרים אשר כל עובד בעסק שלהם הוא לא פחות מאשר ״בן בית״ בעל ותק של עשרות שנים כאשר מגיע הרגע לו זקוק המעסיק לעובדים נוספים צריך לקחת בחשבון שהדגש הוא לעתים על נקודות אופי מסוימות שחשובות הן לו והן לעובדיו, שאם אין לכם אותם שום ניסיון שבעולם לא יבוא במקום חשבו מראש על כישורים בולטים, תכונות אופי רלוונטיות ויעדים לטווח הרחוק, למשל אמינות היא תכונת אופי לה כל מעסיק מייחל בעובדיו ולכן כדאי להביא המלצה ממעסיק קודם שמוכיחה כי אתם אמינים מאוד.

לסיום, שאלה: נניח שחברה מסוימת מחליטה לקבל אתכם לעבודה, מאמינה בכם מכשירה אתכם ומשלמת לכם משכורת? האם לא תעשו הכללל כדי להצליח תחשבו על העבודה גם כשאתם כבר בבית ותקבלו כל מטלה באהבה וגם תשגרו קצת אחרי שכולם יצאו? אם עניתם "כן" על כל אלה – סימן שיש לכם את נתוני הפתיחה הכי טובים שמעסיק יכול לבקש לעצמו: מוטיבציה גבוהה ודבקות במטרה, לכן הרגישו טוב עם עצמכם.

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב