3 טיפים לתקופת האבטלה

פוטרתם? סביר להניח שאתם מרגישים שתקופת האבטלה תימשך לנצח אך אני הייתי במקום שלכם פעם אחת בחיים, וחייבת להודות שזה לא כמו שנדמה לך התקופה קצרה ועוברת מהר מאוד לכן חשוב שתשתמשו בזמן בתבונה אני שיניתי כיווןבקריירה, אחרי הרבה שנים בתחום אחד החלטתי להצטרף לקבוצת רימקס, עברתי קורס ואף ביצעתי עסקאות חכמות. והכי חשוב הכרתי אנשים מדהימים ומימשתי את אהבתי לתחום הנדל״ן. בתום התקופה חזרתי לעבוד במקצוע שלי עם יותר ידע וניסיון, חברים ונכסים.

שלושה טיפים אשר יכולים לסייע לך בתקופת זו:

אתה מחזיק בקריירה ארוכת שנים אבל עמוק בלב אתה מרגיש שאתה רוצה לנסות את מזלך להרוויח ממה שאתה באמת אוהב, לך על קורס כדי לתת לעצמך הזדמנות לעבוד במשרה זמניתבבוקר על מנת לשלב את הקורס בערב, כמובן שהכי מומלץ ללמוד את המקצוע במוסד מדיני אך אם אין לך יכולת קורס בהחלט יכול לבוא בחשבון.

סיכוי גבוה יותר למצוא עבודה 🎯

חשוב לנצל את הזמן הפנוי ולהשתמש הרבה הקו 11 (הרגליים) כדי לחפש עבודה, אני ממליצה לא להתפשר, תשאיר טופס קורותחיים במקומות רבים כדי לקבל כמה אופציות ואז להחליט מה הכי מתאים לך. זו הזדמנות לשים קץ לעבודות מזדמנות וכן למצואמקום עבודה במקצוע שלך! כך שתוכל להרוויח יותר.  

קורות זה החיים📝

בין אם אתה רוצה להיות רופא או חשמלאי, אתה צריך לרשום את קורות החיים שלך ברמה גבוהה ומקצועית אני מאוד ממליצה שהקורות חיים יתאימו לתחום בו אתה רוצה למצוא את העבודה הבאה שלך. בדגש על אסתטיקה, טופסמודפס, בתוך ניילון ודיוק בתאריכים.
אנו מזמינים אותך להגיע למשרדי חברת מאיה ג׳וב בסניף הקרוב לביתך, כך בעלי מקצוע יסייעו בכתיבת קורות החיים שלך.

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב