חזרה לשגרה אחרי חופשה

הטיפים האלה נועדו לכל מי שקשה לו לחזור לשגרה…כולנו

1. רשימת מטלות

אחד הדברים החשובים שכדאי לעשות עוד טרם החופשה הוא רשימת מטלות קצרה ומתומצתת שעליכם יהיה לבצע בתום החופשה, כדי שתהיה לך וודאות לאן אתה חוזר.💤 כאשר תחזור (הכי טוב בבית) לא תצטרך להיזכר מה עליך לעשות כי מולך רשימה מסודרת.

2.התראות..חפירות

רשום בלוח שנה שבאיפון שלך תאריכי יעד להשלמת משימות, שיזכירו לך בזמן שתגדיר מראש, כי עליך להאכיל את הדגים. (סתם) הטיפ הזה נועד למי שלא זוכר בראש את כל המשימות וצריך תזכורת, במיוחד אחרי שכבר חזרת לארץ ועדיין מרגיש על הגלגל הענק בלונדון. 🎡

3. סיימו פרויקטים גדולים לפני החופשה

אחת העצות החכמות שלנו היא לסיים את מה שהתחלת. אין כמו ההרגשה לצאת לחופשה כשאתה יודע ״שזה מאחוריך״, כך גם תהיה רגוע בחופשה שאתה חוזר והפרויקט שכל כך חששת ממנו כבר בוצע, תוכל לנוח ממנו ולחזור עם כוחות מחודשים לעשייה.

4. למעלה עדיף🔺, למטה כדאי🔻, מאוחר מידי

אם יש לכם משימות מועדפות, בצעו אותן אחרי החופשה. לפני נתב׳׳ג, נסו לסיים את הדברים שאתם פחות אוהבים לעשות. אתם פחות תאהבו לעשות אותם אחרי לונדון או ניו יורק.

5. mail is an hell

רגע אחרי שסיימתם את כל המיילים, חשוב שתעשו משהו אחד לפני שאתם אומרים צ׳או לכולם והוא לנסח הודעת היעדרות שתותיר לכם מרווח נשימה לאחר החזרה. מיליון מיילים יכולים להכות בכם ביום-יומיים הראשונים, ולכן כדאי לעדכן מראש תאריך מאוחר יותר מיום החזרה בפועל. יום אחרי שתחזרו לשגרה יהיה יותר פשוט לענות על הכל.

6. יום חופש 🎵🐻

יום שבת בלילה, לא מצליח להרדם במטוס, מרגיש עדיין את המוזיקה מהמסיבה ורק חושב על השעה 06:00 שתהיה בדרך לעבודה, לכן כדאי שתבקש מראש להגיע קצת יותר מאוחר או אפילו קח לך יום חופש כדי לחזור לשגרה במיטבך. זה לא מוזר לקחת חופש מהחופש, זה אפילו חכם ויכול לבוא לטובתך.

שתף את המאמר

יצירת קשר

לארגונים

פנו אלינו כבר עכשיו באמצעות הטופס המקוון שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם

שלח/י קורות חיים בקליק, עכשיו!

יצירת קשר

למחפשי עבודה

הגישו מועמדות למגוון רחב של משרות איכותיות ויועצי הגיוס שלנו יצרו קשר ממש בקרוב